Stundu saraksts mūzika 2020./2021.m.g.

Teorētiskie priekšmeti

 

RITMIKA

 

1.klase 

2.klase 1.grupa

2.klase 2.grupa

Trešdiena 16.15 Trešdiena 17.00 Pirmdiena 16.15
Jānis Skangalis Jānis Skangalis Jānis Skangalis

 

SOLFEDŽO

 

1.klase 

2.klase 1.grupa

2.klase 2.grupa

3.klase 1.grupa

 
Pirmdien, ceturtdien
14.00
 
Pirmdien,
ceturtdien 14.45

Pirmdien, ceturtdien 15.30

Otrdien 15.30, 

piektdien 17.00

Linda Razalinska Linda Razalinska Linda Razalinska Jolanta Veršinska

 

3.klase 2.grupa

4.klase 1.grupa

4.klase 2.grupa

5.klase 

6.klase 1.grupa

 
Otrdien 16.15, 
piektdien 16.15
Pirmdien, Ceturtdien 16.15
 
Otrdien 17.00
piektdien 15.30
Otrdien 17.45, 
piektdien 17.45
Pirmdien, 
ceturtdien 
17.00
Jolanta Veršinska Linda Razalinska Jolanta Veršinska Jolanta Veršinska Linda Razalinska

 

6.klase 2.grupa

7.klase

8.klase

Otrdien, 
piektdien 
18.30
Otrdien, piektdien 19.15 Trešdien 17,45, ceturtdien 17.00
Jolanta Veršinska Jolanta Veršinska Ronalds Rāviņš

 

MŪZIKAS LITERATŪRA

 

4./6.klase

5./7.klase 1.grupa

6./8.klase 1.grupa

6./8.klase 2.grupa

Otrdien 16.15 Otrdien 18.30
Otrdien 17.00,
ceturtdien 17.45
Otrdien 17.45, ceturtdien 18.30
Linda Razalinska Linda Razalinska Linda Razalinska Linda Razalinska

 

Detalizētu izglītojamo sadalījumu pa grupām var uzzināt skolas administrācijā tel.nr. 63942469 vai pie specialitātes pedagogiem.

Dejas pamati

 

 

PIRMDIENA

 

TREŠDIENA

PIEKTDIENA

  Jānis Skangalis Linda Razalinska  Annija Ķesele Jānis Skangalis Jānis Skangalis 
14.00          
14.45          
15.30      Stepa deja 2.klase    
16.15      Stepa deja 2.klase   Sporta dejas 2.klase 
17.00  Ritmika 2.klase    Stepa deja 3.klase    Sporta dejas 2.klase 
17.45    Mūzikas un dejas teorija 2.klase  Stepa deja 3.klase  Klasiskā deja 3.klase  Sporta dejas 3.klase 
18.30  Klasiskā deja 2.klase  Mūzikas un dejas teorija 3.klase    Klasiskā deja 3.klase  Sporta dejas 3.klase 
19.15    Klasiskā deja 2.klase    Improvizācija 3.klase  Ritmika 3.klase  

 

 

 

                           
                           
         

 Stundu saraksts Vizuāli plastiskā māksla 2020./2021.m.g.

               
                           
                           
                           
      Pirmdiena                    
9. 14.00 -14.40 3.b Zīmēšana 317 Dārta       2.b. Mākslas v.p. 316 Aina      
10. 14.45 - 15.25 3.b Zīmēšana 317 Dārta 2.b Darbs matr. 319 Ilze 4.c Mākslas v.p. 316 Aina      
11. 15.30 - 16.10 4.c Zīmēšana 317 Dārta 2.b Darbs matr. 319 Ilze 5.b Mākslas v.p. 316 Aina 4.b Gleznošana 322. Laila
12. 16.15 - 16.55 4.c Zīmēšana 317 Dārta 3.b Darbs matr. 319 Ilze 5.c Mākslas v.p. 316 Aina 4.b Gleznošana 322. Laila
13. 17.00 - 17.40 4.b Zīmēšana 317 Dārta 3.b Darbs matr. 319 Ilze 5.c Datorgrafika 316 Aina 4.c Gleznošana 322. Laila
14. 17.45 - 18.25 4.b Zīmēšana 317 Dārta       5.c Datorgrafika 316 Aina 4.c Gleznošana 322. Laila
15. 18.30 - 19.10 5.b Zīmēšana 317 Dārta       4.b. Mākslas v.p. 316 Aina      
16. 19.15 - 19.55 5.b Zīmēšana 317 Dārta                  
17. 20.00 - 20.40                        
                           
    Otrdiena                
9. 14.00 -14.40 1.b. Darbs matr 323. Svetlana 5.c Zīmēšana 317 Dārta            
10. 14.45 - 15.25 1.b. Darbs matr 323. Svetlana 5.c Zīmēšana 317 Dārta            
11. 15.30 - 16.10       4.b. Veidošana 323. Dārta            
12. 16.15 - 16.55       4.b. Veidošana 323. Dārta            
13. 17.00 - 17.40       4.c Veidošana 323. Dārta            
14. 17.45 - 18.25       4.c Veidošana 323. Dārta            
15. 18.30 - 19.10       5.b. Veidošana 323. Dārta            
16. 19.15 - 19.55       5.b. Veidošana 323. Dārta            
17. 20.00 - 20.40                        
                           
    Trešdiena                
9. 14.00 -14.40 3.b. Kompozīcija 319. Dārta       2.b. Zīmēšana 322. Laila      
10. 14.45 - 15.25 3.b Kompozīcija 319. Dārta       2.b. Zīmēšana 322. Laila      
11. 15.30 - 16.10 4.b. Kompozīcija 319. Dārta       3.b. Gleznošana 322. Laila      
12. 16.15 - 16.55 4.b. Kompozīcija 319. Dārta       3.b. Gleznošana 322. Laila      
13. 17.00 - 17.40 4.c. Kompozīcija 319. Dārta                  
14. 17.45 - 18.25 4.c. Kompozīcija 319. Dārta                  
15. 18.30 - 19.10 5.b. Kompozīcija 319. Dārta                  
16. 19.15 - 19.55 5.b. Kompozīcija 319. Dārta                  
17. 20.00 - 20.40                        
                           
    Ceturtdiena                
9. 14.00 -14.40 2.b. Gleznošana 322. Ilze 3.b. Mākslas v.p. 316 Aina 1.b Zīmēšana 317 Dārta      
10. 14.45 - 15.25 2.b. Gleznošana 322. Ilze 4.c Datorgrafika 316 Aina 1.b Zīmēšana 317 Dārta      
11. 15.30 - 16.10 1.b. Gleznošana 322. Ilze 4.c Datorgrafika 316 Aina 5.c Kompozīcija 319 Dārta      
12. 16.15 - 16.55 1.b. Gleznošana 322. Ilze 5.b Datorgrafika 316 Aina 5.c Kompozīcija 319 Dārta      
13. 17.00 - 17.40 5.c Gleznošana 322. Ilze 5.b Datorgrafika 316 Aina 5.c Veidošana 323 Dārta      
14. 17.45 - 18.25 5.c. Gleznošana 322. Ilze 4.b Datorgrafika 316 Aina 5.c Veidošana 323 Dārta      
15. 18.30 - 19.10 5.b. Gleznošana 322. Ilze 4.b Datorgrafika 316 Aina            
16. 19.15 - 19.55 5.b. Gleznošana 322. Ilze                  
17. 20.00 - 20.40                        
                           
    Piektdiena                
9. 14.00 -14.40                        
10. 14.45 - 15.25                        
11. 15.30 - 16.10                        
12. 16.15 - 16.55                        
13. 17.00 - 17.40                        
14. 17.45 - 18.25                        
15. 18.30 - 19.10                        
16. 19.15 - 19.55                        
17. 20.00 - 20.40                        

 

 

Oktobris 2020
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Iecavas Mūzikas un mākslas skola

Grāfa laukums 1, Iecava, LV-3913, Latvija

Tālr.: 63942469

E-pasts:  iecavasmms@iecava.lv

Aktuālie notikumi

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com